Tajemství Hegerové: Těžký infarkt!

Nějaký čas už legendární šansoniérka Hana Hegerová (85) nevychází ze svého bytu na Staroměstském náměstí. Je známo, že je to v důsledku nemoci, ale co přesně ji trápí, to se donedávna nevědělo, až teď zpěvačka promluvila.

Před rokem a půl ji stihl těžký infarkt, po kterém zůstala několik hodin ležet na podlaze, než ji našla její dnešní ošetřovatelka paní Šafářová (54) a zavolala pomoc. Kolaps Hegerovou překvapil, do té doby prý měla pouze vleklé potíže s klouby.

Po čtrnácti dnech ji lékaři probudili z umělého spánku, čímž zjistila, že ji zaintubovali s takovou vehemencí, že jí vylámali zuby, takže dnes má vyndavací. „To je zázrak, že tu jsem! Nemůžu se pohybovat. Když chci na balkon, musí mi pomoct paní Šafářová, protože je tam schod.

Také vás může zajímat ...

Ale jinak je mi báječně!“ vzkazuje zpěvačka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...