Tajemství jejich spokojeného manželství

Pokud by se vybírali nejstabilnější páry v českém showbyznysu, dvojice Hana Zagorová (74) a Štefan Margita (64) by se jistě umístili na předních příčkách. Teď konečně nechali fanoušky nahlédnout do toho, díky čemu jim to doma tak skvěle funguje.

Také vás může zajímat ...

Když spolu sdílí domácnost dva zpěváci jako jsou Hana Zagorová (74) a Štefan Margita (64), logicky se nabízí otázka společného koncertování. Tomu se ale tito dva dlouho bránili. Až teď ale vyšlo najevo, že tím, kdo to odmítal, byla Hanka.

A z dobrého důvodu. Bála se totiž, že by jim práce mohla zkazit manželství. „Myslím, že Zagorová manželka je jiná než Zagorová zpěvačka. Štefan je úžasný manžel, který všechno zařizuje, od letenek po cokoli, co se porouchá v domácnosti, a já se jen spokojeně dívám.

Ale najednou přijde koncert a já budu chtít určovat, jaký bude program. Nevím, jestli mu to nebude vadit,“ prozradila na sebe „Hanička písnička“, že v práci je tak trochu generál, zato v soukromí ráda předá vládu svému muži a nechá se opečovávat.

A jak se zdá, je to jedna z cest, jak si dlouhodobě zachovat krásný vztah, protože těmhle dvěma láska kvete už neuvěřitelných 28 let, během kterých bez sebe nedají ani ránu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...