Tajemství křišťálové koule

Patří mezi nejzáhadnější věštecké pomůcky vůbec a nejsložitější ke správnému zvládnutí. Počátek jejího užívání je připisován už keltským druidům, kteří k věštění používali různé krystaly kamenů. Jak ale takové věštění z magické koule vůbec funguje?

Ve skutečnosti jen velmi málo lidí ví, jak se s magickou koulí pracuje a co by o ní vlastně měli vidět. A ještě méně je známo, jak a díky čemu funguje. Vše stojí především na tom, že křišťálová koule slouží jako určitý prostředek koncentrace.

Zatímco věštec se prostřednictvím svých smyslů soustředí na prostor v křišťálové kouli, a potlačuje tak všechny myšlenky, které by ho mohly rušit, jeho šestý smysl, nebo chcete-li intuice, se napojuje na tzv. akášické pole, které leží v základu veškerého bytí a jež je konstantní a věčnou, ale hlavně tvořivou pamětí vesmíru. Tady nachází odpovědi na vaše otázky.

Většinou tyto odpovědi přicházejí v obrazech. Mohou to ale být i slova či pocity. Tento proces je ryze individuální a u každého probíhá jinak.

Také vás může zajímat ...

Jsou ale věci, které by měl každý věštec dodržovat.

Věštění pouze v noci

Podle dávných legend, budeme-li se dívat dlouho do Slunce, budou nás bolet oči a můžeme si přivodit i poruchu zraku. Naopak světlo Měsíce náš pohled přitahuje a nabíjí nás energií. To je důvod, proč by každý správný věštec měl svůj výklad provádět v noci. Jakmile se totiž koule dostane do věšteckých rukou, neměla by její stříbřitá tvář už nikdy spatřit sluneční světlo.

Naopak by měla být co nejvíce vystavována světlu měsíčnímu, to její schopnosti naopak podporuje. Zároveň je nutné ji před slunečními paprsky chránit. Pobytem na denním světle totiž koule slepne. Jedna z vlastností křišťálu je funkce projekční plochy. Do koule se jako na plátno v kině promítají vaše myšlenky.

Je-li koule slepá, hrozí nebezpečí, že při jakémkoli dotazu nedostane věštec skutečnou odpověď, ale objeví se mu jen to, co si o problému sami myslíte.

Jak se o kouli starat?

Chcete-li si pořídit vlastní křišťálovou kouli a věštit sami, měli byste dodržovat tato základní pravidla. Umělé světlo, není-li silné, kouli nevadí. Pokud tedy bydlíte ve městě a pouliční lampy vám svítí do oken, není to na závadu. Kouli dávejte za okno, nebo na jiné místo osvětlené Měsícem vždy, když je to možné. Pokud to lze, tak každou jasnou noc minimálně na jednu až dvě hodiny.

Jen pozor, aby tam nebyla až do rána. Bylo by dobré, kdybyste tento postup mohli provádět alespoň půl roku až rok před prvním věštěním. Jste-li netrpěliví, vydržte alespoň od novu k novu.

Později, až budete mít s koulí praxi, bude stačit „dávat ji nabíjet“ jen jednou do týdne či do čtrnácti dnů.

Správné dotýkání

Uvědomte si, že vše ve vesmíru je polarizováno. Nositelem aktivního pólu je ruka, kterou píšete. Tou začněte kouli hladit a to odshora dolů. Pak teprve přichází na řadu pasivní ruka, která se bude koule dotýkat stejným způsobem.

Později už není třeba dotýkání, stačí provádět tahy pouze nad povrchem předmětu. Tím se s koulí seznamujete a zahrnujete ji do oblasti svého astrálního těla. To vám bude pomáhat jejím prostřednictvím s astrální úrovní.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...