Tajemství obličejového peelingu

Díky pravidelnému odstraňování odumřelých buněk bude pleť vašeho obličeje pořád stejně mladá. Peeling je prostě základ.

Přitom stačí chvilička jemného „škrábání“, a máte o mladistvou tvář postaráno. Navíc, když kůži zbavíte starých šupinek, bude lépe vstřebávat všechny kosmetické přípravky.

Také vás může zajímat ...

Vyrobte si ho sama!

Díky peelingu bude pokožka lépe dýchat. Peelingový krém si můžete pořídit v každé drogerii nebo si ho můžete vyrobit i klidně sama!

Vůbec nejoblíbenější recept mezi ženami je zlatá klasika: med, olivový olej a cukr krystal nebo třtinový. Z těchto ingrediencí udělejte kašičku a jemně vmasírujte do pokožky, která pak bude krásně jemná.

Hlavně jemně, s citem

Při čištění pleti peelingem nejde za každou cenu o odstranění veškeré suché kůže. Nikdy na pokožku netlačte a nesnažte se ji více či méně ostrými částečkami krému vyčistit.

Akorát byste si ji podráždila, a mohla si ji i odřít. Příliš drsný peeling by pokožce naopak ublížil. Prostě všeho s mírou.

Nic se nemá přehánět

Nejlepší je peelingový rituál podstupovat pravidelně zhruba třikrát až čtyřikrát týdně. Netrapte svoji pleť každý den, nechte si vždycky minimálně jeden až dva dny rozestup.

Myslete na to, že i u této procedury byste si měla krásně odpočinout a relaxovat, a bonus navíc je pak krásná, svěží a mla5distvě vypadající pleť.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...