Tajemství porodu! Jak to, že vypadala tak skvěle?

Jako kdyby ani neporodila v pořadí už třetího královského potomka a následovníka trůnu svému muži princi Williamovi (35). Vévodkyně Kate Middleton (36) se už jen pouhých sedm hodin po náročném porodu nastavovala fotografům s miminkem v náručí.

Jak je ale možné, že po takovém náporu vypadala jako ze škatulky? Kromě osobních vizážistek a kadeřnice, které měla jistě po ruce, spočívá tajemství jejího neuvěřitelného vzhledu v takzvaném hypnoporodu, který je prý za kanálem naprosto běžný a dopřát si ho mohou ženy dokonce i v Česku. O co přesně jde?

Také vás může zajímat ...

„Mnoho lidí si myslí, že jde o hypnózu, ale je to spíš určitý druh meditace, kdy se žena musí uvolnit a být napojená sama na sebe,“ vysvětluje novou porodní metodu jedna z předních českých lektorek těchto hypnoporodních kurzů. Díky tomu dokázala být prý Kate po porodu tak okouzlující.

Nezbývá než doufat, že malý princ Louis Arthur Charles (3 týdny) nebude mít žádné následky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...