Tajemství vašich dlaní

Umění číst z čar na rukou ovládali už staří Egypťané. Chcete se to naučit i vy?

Dlaně jsou úzce spojeny s mozkem, a tak se čáry na dlani mění v průběhu života. Odráží se na nich vaše zdraví, vztahy, i události, které vás do budoucna ovlivní. Mohou vás varovat před špatným rozhodnutím, kterému můžete předejít.

Lidská dlaň je mapou, na které se ukazuje vaše minulost, přítomnost a budoucnost. Nachází se v ní zakončení několika tisíc nervů, které jsou propojeny s mozkem, a tak se v nich odráží i vše, co prožíváte. Každá vaše dlaň prozradí něco jiného. Všimněte si, jestli se křivky čar na vašich dlaních shodují. Pokud ano, jste vyrovnaná.

Liší-li se vzhled vašich dlaní, pak býváte často nespokojená a čekáte na impuls, který vám pomůže vydat se na správnou cestu.

Která dlaň je ta správná?

Také vás může zajímat ...

Hlavní dlaň patří ruce, se kterou provádíte většinu každodenních úkolů. Jste-li pravák, je to pravá ruka, u leváků levá. Můžete si udělat malý test: Se zavřenýma očima spojte dlaně a překřižte prsty. Palec, který zůstal nahoře, určuje vaši dominantní ruku. Právě na této dlani najdete mapu toho, co už jste v životě zažila a jak vás to ovlivnilo.

Vedlejší dlaň vám napoví, jaké jsou vaše vlastnosti, jaké máte touhy a emoce.

Proto se čtení z ruky provádí většinou z vedlejší dlaně, která odhaluje budoucnost podle čtyř základní čar.

Čára lásky

Často se jí říká také čára srdce. Odhaluje vaše city, emoce a partnerské vztahy.

Krátká čára je znakem sobectví a nepříliš šťastného a divokého milostného života. Ukazuje také, že máte sklon k častému střídání partnerů a milenců.

Dlouhá čára prozrazuje, že jste velká idealistka a romantička. Celý život hledáte pravou lásku. Je-li čára výrazná, pak se vám to snadno podaří.

Přerušovaná čára naznačuje citovou nestálost. Snadno se zamilujete, ale než najdete toho pravého, chvíli to potrvá. Máte sklony k nevěře a problém se na někoho vázat.

Rozdvojená čára ukazuje na sílu a stálost vašich citů. Máte charisma a jste velmi oblíbená. S láskou nemáte problém. Přistupujete k ní s rozumem a vyrovnaně.

Čára osudu

Ukazuje vaši budoucnost. Pokud není vidět, ještě nejste připravena na novou cestu.

Rozdvojená čára značí silnou cílevědomost a dosažení úspěchu v profesní oblasti. Pravděpodobně se brzy osamostatníte a čeká vás klidné stáří.

Tmavá a výrazná čára ukazuje na určitou bezohlednost a sklony k agresi. Snažte se víc naslouchat svému okolí a neprosazovat stále jen sama sebe.

Proměnlivá síla čáry naznačuje, že ve vašem životě budou pravidelně střídat pohodová a snadná, ale i velmi náročná a těžká období, které ale zvládnete.

Zakřivená čára ukazuje, že vás čekají velké životní změny. Nebojte se nových věcí, které přicházejí do vašeho života. Změny mohou být k lepšímu.

Čára života

Ukazuje, jakou máte životní sílu, energii, odolnost a jak se stavíte k běžným situacím.

Krátká čára života vůbec nijak nesouvisí s délkou vašeho života! Ukazuje pouze množství a rozložení vaší životní energie a to, jak přistupujete k životu.

Nepřerušovaná dlouhá čára je tou nejsilnější. Ukazuje, že její nositel má radost ze života, silnou fyzickou kondici a schopnost hravě překonat překážky.

Přerušovaná dlouhá čára ukazuje na nespokojenost s dosavadním životem, ale také na vaše nalomené zdraví a zajímavé změny, které budou následovat.

Tenká čára upozorňuje na probíhající nebo blížící se fyzické oslabení, ať už formou nemoci nebo úrazu. Upozorňuje na nechuť do života a nedostatek energie.

Rovná čára prozrazuje, že si nejste jistá v sociálních vazbách. Vypovídá o malém sebevědomí, stydlivosti a problémech navazovat vztahy s jinými lidmi.

Rozdvojená čára ukazuje, že jste stabilní a stojíte oběma nohama pevně na zemi. Vaše sebejistá povaha vám dodává potřebnou sílu a sebedůvěru.

Čára hlavy

Odhalí vaše emoce, inteligenci, sociální cítění, zájmy, talent a celkovou psychiku.

Dlouhá rovná čára značí silnou vůli, sebevědomí a schopnost jasně sledovat své cíle. Snadno se rozhodujete, ale občas podceňujete intuici a nevnímáte ostatní.

Krátká čára ukazuje na silně založenou praktickou stránku. Jste realistka a umíte dobře vyhodnotit situace. Jste však málo kreativní a berete se moc vážně.

Zakřivená čára je projevem vysoké inteligence i empatie a nezávislosti jejího nositele. Jste obdařená fantazií a uměleckými sklony a jste citlivá k emocím druhých.

Nepravidelná čára ukazuje na nízké sebevědomí a sklony k depresím. Máte potřebu mít u sebe silnou osobnost, o kterou se můžete opřít a která vám ukáže cestu.

Rozdvojená čára je znakem velké kreativity, ale i praktičnosti. Máte zdravé sebevědomí, znáte svůj talent, takže si snadno poradíte ve většině životních situací.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...