Tají horký románek s divokým Italem? Třetí míza!

Hvězda Slunečné je v poslední době tajemná jako hrad v Karpatech. . Proč náhle tráví tolik času na Sicílii? A je pravda, že se tam zamilovala?

Cesta k proslavení jedné z našich nejoblíbenějších hereček byla pro Evu Holubovou (61) dlouhá a trnitá. Teď se zdá, jako by na to zapomněla, a chová se tak, jako by chtěla své výsadní postavení ztratit. Není sice divu, že se jí v zimě líbí víc v Itálii než v Česku, ale je možné, že důvod je jiný? Jde snad o muže?

Ačkoli herečka poté, co před třemi lety objevila kouzlo sociálních sítí, uveřejňuje celkem často své fotografi e na Instagramu a často s osobním komentářem, ve skutečnosti nepříjemná fakta o svém životě Eva Holubová (61) spíše tají.

Také vás může zajímat ...

Její přirozený exhibicionismus také drží při zemi její partner, výtvarník Miroslav Zdeněk (65), spolu s jejich dvojčaty Karolínou Zdeňkovou (27) a Adamem Zdeňkem (27).

Ti publicitu nevyhledávají, před reportéry se vyskytnou jednou za pár let, což znamená, že cokoli herečka o své rodině sdělí, nemá kdo korigovat. Je jasné, že přesun na Sicílii, do městečka Grotte asi patnáct kilometrů od jižního pobřeží ostrova, a koupě starého domku byl její nápad a splněný sen.

Po několika letech tam prý jezdí už většinou bez manžela a již dospělí potomci tam moc nejezdí.

Občas tam za ní zajedou přátelé, ale jinak se zdá, že si užívá samotu, což je u ženy jejího temperamentu dost překvapivé. Z fotek na Instagramu se usmívá pouze ona, pokud jí tam dělá společnost nějaký „kamarád“, tak se s ním logicky nechlubí, ale to, jak se jí nechce do Prahy, leccos naznačuje.

Ráj se změnil v domácí vězení

Pokud si herečka představovala, že se její „rezidence“ časem promění v putovní místo kolegů jako třeba Slavonice, kam se sjíždějí herci spříznění s divadlem Sklep, tak se zklamala. Původně totiž hovořila o domě jako o paláci, jenomže první návštěvy poznaly, že jde spíš o ruinu bez sociálního zázemí.

Pověst místa dorazily fotky s manželem, na kterých byly vidět trhliny na zdech i to, jak kape ze stropu. Dnes už jsou opraveny, ale přibyly zas jiné starosti. V listopadu si herečka libovala, že ze země krále Mrakomora, stižené zákazy a uzavřenými restauracemi (z Česka), odjela na ostrov svobody, jenže vzápětí zasáhly restrikce i Sicílii – a o hodně přísněji než doma.

Nesměla opustit město a nakupovat mohla jen v okruhu několika desítek metrů od domu. S jejími oblíbenými výlety na skútru byl ámen, hrozily jí pokuty a delší cesta se povolovala jen za účelem odjezdu z ostrova, tedy na letiště do Palerma.

Komplikace v seriálu Slunečná?

Ale i tak se herečka držela svého domu v Grottě jako klíště. Do mrazivé vlasti se jí zkrátka nechtělo. Ale proč? Krátce poté, co si ověřovala, zda bude moci Sicílii vůbec opustit, ale zdálo se, že to nemá v úmyslu, se jí ozvala produkce Slunečné, kde Eva hraje ráznou sekretářku Hanu.

Herečka měla za to, že je kvůli koronaviru natáčení nadlouho zastavené, a neoplývala zrovna ochotou k návratu.

Na jistém bulvárním serveru pak vyšla zpráva, že Holubová blokovala natáčení nejúspěšnějšího seriálu, což herečku rozpálilo doběla. Pár let před důchodem je totiž Slunečná jejím jediným, velmi slušným příjmem, který sirozhodně nechce nechat vzít.

Ověřila si u produkce, že ji neplánují nahradit, a začala chystat odjezd, což znamenalo rozloučit se se sousedy, a zejména zdolat úřední bariéry.

„Chystáme se na odjezd do ČR a je s tím spojeno i dost zařizování, včetně testů na kovid, mít potřebné papíry, prohlášení, zazimovat dům, učit se texty na Slunečnou,“ vypočítávala herečka. Je přitom otázkou, kdo se to s ní tedy vracel do Česka, když se už dlouho spekuluje, že s manželem, výtvarníkem Zdeňkem, už si žijí dlouho každý svůj život.

Rozvod není na obzoru, ale…

Rodina herečky žije už několik let ve stavu zvláštního rozvolnění. Holubová i Zdeněk se už dávno shodli na jednom: že dopřejí dětem prvotřídní vzdělání. Dvojčata tak chodila na anglické gymnázium a po maturitě jim oběma zajistili studium ve Velké Británii. Karolína tam studuje fotografi i, Adam se věnuje univerzitnímu studiu mezinárodních vztahů.

Oba už jsou dost staří na to, aby se živili sami. Je jasné, že platit dětem studia v Británii byla dost drahá záležitost. Proto také herečka tak prudce reagovala na možnost, že by ji vyškrtli ze seriálu Slunečná, ač už má na příští rok, uvolní-li se poměry, prý vyhlídku na tři další filmové role. Je totiž teď v rodině prakticky jediná, kdo nosí domů peníze.

Výtvarník Zdeněk prý teď není příliš ekonomicky funkční. Kdysi pěkně vyřezával loutky, ale dnes je jeho umělecká činnost prakticky nedohledatelná, sochy, obrazy, loutky – nic, zkrátka nikde žádná stopa, že by něco velkého tvořil. Zato si svobodně užívá jako umělec volného času, stejně jako jeho žena daleko na slunné Sicílii.

O děti už se starat nemusejí, ty se usadily v Británii už možná nastálo. Syn Adam tu také v září zdárně překonal koronavirus. Kolik důvodů zůstat s manželem ještě vlastně zbylo?

Málem přišla o život!

Před třemi lety se na Sicílii Holubová málem utopila, protože prý plavala příliš daleko ve snaze uplavat svou denní dávku 1000 temp! Z vody ji vytáhl dceřin přítel, exfotbalista a dnes uznávaný model Matěj Paprčiak (29), naštěstí tu byli zrovna na prázdninách.

Letos se zase nemohla koncem léta dva týdny hnout kvůli zádům, která jí údajně ofoukla při jízdě na skútru.

Co ji táhne na Sicílii?

Před mnoha lety Holubová absolvovala léčbu závislosti, do které se dostala tím, že se snažila přepíjet deprese. Vyléčeným alkoholikům se samozřejmě doporučuje úplná abstinence alkoholu. Některé hlasy tvrdí, že se jí na Sicílii možná líbí proto, že se tam cítí více svobodná. Čím to je?

Vitální herečka v posledních týdnech působí skvěle, zdravě a její oči při natáčení stále září, ač se dosud vyrovnává i s následky nebezpečné lymské boreliózy. Šušká se, že herečku na Sicílii okouzlil pohledný Ital, snad prý jeden ze sousedů, a tak se za ním do Itálie často a ráda vrací.

Je to pravda? To ukáže čas. Pro ni je důležité, že v ni věří filmoví a seriáloví producenti, a ti ji nahánějí s novými scénáři. A protože peníze jsou třeba, na stálé přestěhování k moři to u herečky zatím nevypadá.

Ona a její milenec aneb jak to bylo?

Protože si manžel Evy Holubové potrpí na nezávislost, nemá rád sociální sítě, ba ani fotografování, působí někdy jako neviditelná paní Colombová. Už několikrát se o něm říkalo, že herečku opustil, a tak se letos v létě začalo spekulovat, že Eva randí s někým jiným.

Měl jím být další herec ze Slunečné, Karel Zima (48), dobrák, známý i tím, že před dvěma lety daroval cizímu člověku vlastní ledvinu.

Snad to bylo i tím, že se Zima nedávno po sedmnáctiletém manželství rozvedl. „To je naprostá lež, toho kolegu jsem viděla třikrát v životě a na place ani jednou,“ soptila s obvyklou vehemencí na svém Instagramu herečka.

„Já se s Evou na place na natáčení ani jednou nepotkal,“ bránil se Zima, který už má teď novou, mladší přítelkyni. Jak to tedy bylo opravdu? Zdá se, že se v pauze při natáčení Slunečné na statku v Zápech prostě jen něčemu zasmáli, a zbytek už dokonala okurková sezóna…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama