Tají lásku ke kolegyni?

Na televizních obrazovkách tvoří pohlednou dvojici. Jak to ale mají v soukromí? Moderátor a sportovec Roman Šebrle (44) vedle své kolegyně Evy Perkausové (25) jen září. V minulosti tvořil Šebrle moderátorský pár s modelkou Gabrielou Laškovou (29), ale s tou si údajně nerozuměl tolik jako právě s Evou.

Lidé se ho prý často ptají, zda jeho manželka Eva (42) nežárlí. On tvrdí, že naštěstí ne a že jejich důvěrný vztah chápe.

Také vás může zajímat ...

Vychvaluje ji do nebes

Pokud tedy Šebrleho manželka neměla doposud důvod žárlit, teď už ho rozhodně má.Roman se totiž o své kolegyni Perkausové mluví v superlativech. Mají prý stejný smysl pro humor a jako lidé si prý dokonale padli do oka. Její atraktivní vzhled je prý jen bonusem a nemůže o Perkausové říct, že to není krásná žena. Jeho slova znějí jako vyznání lásky, což se jeho manželce nejspíš líbit nebude.

Už v minulosti měl Šebrle jistý úlet a byl z toho tehdy pořádný skandál.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...