Tají milence?

Světová pandemie je nerozdělila, zato návrat do běžného života možná ano. Zatímco Václav Vydra (64) stále dělí svůj čas mezi statek a péči o koně a práci, jeho manželka Jana Boušková (66) se rozhodla vzít život do vlastních rukou a hledat štěstí o dům dál.

Našla porozumění a lásku u jiného muže?

Také vás může zajímat ...

Nedávno se totiž objevila informace, že má herečka novou známost, kterou sice označuje za kamaráda, ale mnoho lidí, kteří se v jejím okolí pohybují, tvrdí, že je z něj celá pryč a vychvaluje ho, kde může.

Podle všeho je to totiž přesný opak manžela Vaška. Ten je rád doma, stará se o zvířata a chce svůj klid. Nový nápadník Bouškové je ovšem světaznalý muž, který čas raději než doma tráví s přáteli a kulturními zážitky.

Na natáčení seriálu přeskočila jiskra?

O koho přesně má jít, známo není, ale tvrdí se, že je to někdo, kdo se podílel na vzniku seriálu Policie Modrava, kde Jana hraje. Právě při natáčení se měli seznámit.

A protože na Bouškovou manžel věčně nemá čas, měla ona čas na to, aby si začala s neznámým mužem pěstovat nové přátelství. A zřejmě drží dodnes. Herečka v posledních měsících totiž doslova září štěstím.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...