Tají milostné problémy!

Poslední dobou se prý chová velmi podezřele. Zpěvačka Marta Jandová (45) je se svým manželem Miroslavem Vernerem (43) už několik let. Nicméně se zdá, že jiskra mezi nimi začíná pomalu, ale jistě uhasínat.

Marta je prý poslední dobou velmi podrážděná, a to prý potvrdili i její kolegové z práce. Údajně si má Marta s Mirkem procházet manželskou krizí, která se má týkat především jejich milostného života.

Také vás může zajímat ...

Sdílela odvážnou fotku

Marta nedávno na svých sociálních sítích sdílela odvážnou fotografii, na které odhaluje více než kdykoli předtím.Proslýchá se, že touží po obdivu, protože její manžel prý její postavu příliš nechválí. Údajně kvůli tomu mají mít i problémy v posteli, z čehož je prý Jandová nešťastná.

Ustojí manželskou krizi?

Jandová má strach, že se jejich manželská krize jen tak sama nevyřeší. Nicméně nechce prý manžela prosit o to, aby ji chválil nebo aby o ni v posteli jevil zájem. Z tohoto důvodu je poslední dobou neustále podrážděná. Přijde jí, že Miroslav žádný problém nevidí a chová se pořád stejně. To ji trápí snad ještě víc.

Říká si, jak je možné, že její manžel nepozná, že ji něco trápí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...