Tají nám šťastnou novinu?

Vztahy neměl zrovna ideální, konečně se to zlomilo!

Ačkoli hraje obstarožního dědka, profesora Kohouta v seriálu Slunečná, ve svém životě se cítí evidentně mladší, než je! Herec Jan Šťastný (54) se netají tím, že by měl rád se svou mladou manželkou Barborou Petrovou (34) dalšího potomka.

Také vás může zajímat ...

Pro herce by to bylo už čtvrté dítě. Doteď ale má jen samé kluky. Jedinou holčičkou v rodině je jeho vnučka, kterou ale herec vídá méně, než by si přál. Jeho synovi se manželství rozpadlo a se snachou, bývalou pornohvězdou, Šťastný ne vždy nachází společnou řeč. A tak velmi touží po holčičce.

A už teď má jasno, že ji bude rozmazlovat. A protože už jeho žena má kočárek dokonce vybraný, není vyloučené, že je miminko dokonce na cestě. Manželé možná jen nechtějí šťastnou novinku zakřiknout, a tak z obezřetnosti tuto informaci zatím drží v tajnosti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama