Tají nového milence?

Leckdo tvrdí, že je Lucie Vondráčková (40) příliš zraněná na to, aby si našla nového životního partnera. Dokonce i sama zpěvačka se svěřila, že není na lásku ještě připravená. Možná je za tím ale snaha, jak utajit nový vztah.

Rozvod s Tomášem Plekancem (37) byl pro Lucii Vondráčkovou podle blízkých velmi bolestivý. Do poslední chvíle totiž věřila, že by se ještě mohli dát dohromady a zajistit svým synům Matyášovi (8) a Adamovi (5) spokojené dětství v úplné rodině. Jenže pak se stalo tolik zlého, že už by manželství nešlo nikdy slepit dohromady.

Také vás může zajímat ...

V ten okamžik prý Lucii definitivně došlo, že zůstala sama s dětmi. Plekanec ji vyměnil za jinou a pohádky byl konec. Až příliš snadno opustil ji i své dva syny, a to jí udělalo pořádnou díru do srdce. Ale jak se říká, čas zahojí všechny rány. Lucie si rozvodem přišla na pořádný balík, je stále mladá, hezká, úspěšná a slavná. Má všechno, co by si přál každý, kromě oficiálního partnera.

Nechce se uvěřit, že dva roky od rozchodu by byla Lucie stále jako kůl v plotě.

Promluvila o tom pravém

Zpěvačka kolem sebe šíří, že ji muži nezajímají. „Vůbec je teď neřeším, všechny zdárně odpálkovávám,“ tvrdí. Mělo by to dva důvody. Buď je její duše tak nemocná, že se po obrovském zklamání bojí komukoli důvěřovat, nebo chce odradit všechny nápadníky, protože je již tajně zadaná, a nechce se s veřejností dělit o totožnost nového muže.

Musí to být muž s velkým M, protože zpěvačka má velmi přísné požadavky. Nebaví ji, když se muži berou příliš vážně a chybí jim smysl pro humor. To je podle ní doslova tragédie. Muž by se také měl umět ženy zastat a podržet ji, když se jí děje křivda.

Lucie ale udělala přesně opačnou zkušenost, což Plekancovi, ani mužům, kteří s ní byli po rozchodu s hokejistou spojováni, na charakteru nepřidává.

A právě proto, že se Lucie veřejně objevovala po boku několika vysportovaných krasavců, o kterých ale tvrdila, že její milenci nejsou, se hypotéza o fatální díře do srdce zdá nepravděpodobná. Daleko uvěřitelnější je fakt, že už dávno sama není, jen zatím nedošla do stadia, že by nového partnera představila veřejnosti.

Sama už dávno není

Kdo by to mohl být? Pokud zmapujeme portfolio Luciiných známostí, vypadá to, že má nepřekonatelnou slabost pro mladší vrcholové sportovce. Chodila s krasobruslařem Tomášem Vernerem (34), vzala si hokejistu a od rozvodu se ukazuje vedle osvalených frajerů, jako je parkourista Tomáš Zonyga (27) nebo další hokejista Marek Peksa (31). Jakého borce schovává doma?

Dříve nebo později její nový objev vejde ve známost.

Musí se ale připravit, že v tom případě začne po boku Lucie plnit stránky bulváru.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...