Tají novou lásku?

Před třemi lety se Ivaně Jirešové (41) rozpadlo manželství s Viktorem Dykem (49). Spolu byli dlouhých deset let a dále to prý nešlo. Sice zkoušeli do poslední chvíle krizi zažehnat, hlavně kvůli Ivanině dceři Sofii (13), ale nepodařilo se.

Od té doby marně hledá muže, se kterým by opět skončila u oltáře.

Také vás může zajímat ...

Nedostatek času

Naposledy jí to nevyšlo s přítelem Štěpánem, se kterým se údajně měla rozejít na začátku loňského roku kvůli dceři. „Stála jsem před rozhodnutím, jestli volný čas věnovat dceři nebo Štěpánovi,” přiznala Jirešová a vlastně se obhajuje tím, že se tenkrát rozhodla jako každá správná matka.

Rozchod proběhl v klidu a dodnes mají prý se Štěpánem kamarádský vztah, ale vzhledem k tomu, že už se s ním nikde neukazuje, byly to jen klasické řeči po rozchodu.

Někdo nový na obzoru?

Další slova o novém vztahu si Ivana dlouho šetřila, ovšem nedávno naznačila, že v jejím životě někdo nový opravdu je.

Svěřila se totiž s plány na léto. Kromě toho, že se chystá s dcerou k moři, tak absolvuje i aktivní dovolenou. „Chystám se na túry po Tenerife, kde jsem ještě nikdy nebyla,“ pochlubila se, ovšem už neřekla, kdo jí doprovodí.

Že by skrývala svůj nový objev a právě takhle dovolená bude pro čersvý pár onou zatěžkávací zkouškou? Třeba se právě tam chtějí poznat a zjistit, jestli spolu mohou trávit víc času. Nepřijde ale opět moment, kdy si bude muset vybrat mezi ním a dcerou?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...