Tají před ostatními ošklivý rozchod?

Ještě nedávno šťastně pózovala na fotkách po boku svého přítele. Teď je ale KRISTÝNA FREJOVÁ (48) zřejmě zase sama. Co se stalo?

Nemohla se ho nabažit a trávila s ním snad veškerý volný čas. Herečka Kristýna Frejová (48), známá ze seriálu Sestřičky Modrý kód, se seznámila se svým přítelem Honzou před dvěma lety v létě. Tenkrát oba dva absolvovali vodácký kurz a padli si do oka.

Také vás může zajímat ...

Začali spolu randit, do vztahu zapojili každý i své děti a vypadali jako šťastná rodinka, které nic nechybí. Chodili na výlety, rozuměli si, měli stejný smysl pro humor. Teď ale jako kdyby se po Honzovi slehla zem. Co se mezi nimi stalo?

Odmítá o něm mluvit

Kristýna se o Honzovi v rozhovorech většinou odmítá bavit. Nechce komentovat svůj momentální milostný život. Už to ale přece o něčem vypovídá. Kdyby bylo všechno v pořádku, s radostí se o něm rozpovídá, stejně jako tomu bylo i v minulosti.

Dlouho navíc nebyli nikde spolu, přitom dřív podnikali jeden výlet za druhým. Teď se ale Kristýna věnuje především své dceři Ráchel (15), které se nedávno podařilo úspěšně dostat na prestižní gymnázium. Frejová je na ni velmi pyšná a nemluví snad o ničem jiném.

Alespoň má možnost se rozptýlit a nemyslí jen Honzu. Jsou ale ještě vůbec spolu? Možná se v tichosti rozešli, aby z toho nebyl humbuk. To by vysvětlovalo, proč o něm Kristýna najednou nechce mluvit. Pravděpodobně pořád cítí bolest a chce na svého bývalého co nejrychleji zapomenout.

Je na všechno sama?

A aby toho Frejová neměla málo, dělá si starosti o svého tatínka Ladislava Freje (78), kterému před pár měsíci zemřela snoubenka Gábina (†56). Ta podlehla rakovině slinivky. Vše navíc otevřelo staré rány.

Tato nemoc před lety porazila i Kristýninu maminku Věru Galatíkovou (†69). Ladislav na tom údajně po psychické stránce není zrovna moc dobře, ruší práci v divadle a nejraději má být podle všeho sám. Frejová se snaží mu pomoct, dodat mu znovu energii do života, ale sama dobře ví, že to bude ještě dlouhý boj.

Ke všemu je na to všechno sama a partnera by v současné chvíli více než ocenila. Alespoň by se i ona měla o koho opřít a vyplakat se na rameni. I když je Kristýna zřejmě po ošklivém rozchodu a do toho má strach o tatínka, snaží se dál fungovat.

Momentálně natáčí nové epizody seriálu Sestřičky Modrý kód, kde má alespoň na chvíli možnost utéct od nelítostné reality.

Snaží se neupadnout do deprese

I ona sama dříve trpěla psychickými problémy, když ji před lety opustil její přítel a zároveň otec dcery Ráchel, muzikant Jakub. Herečka byla na dně. Dokonce absolvovala terapii tmou, kde se musela naučit vycházet sama se sebou a svými myšlenkami.

Pomohlo jí to, znovu si našla lásku a vypadalo to, že všechno zlé už je konečně za ní. Nyní ale osud nejspíš opět ukázal svoji odvrácenou tvář. Jak se s tím Kristýna vyrovná? Snad se její psychické zdraví nezačne znovu bortit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama