Tají před všemi závažnou nemoc?

Herecká legenda českého filmu Josef Somr (85) na tom není moc dobře, dokonce musel do nemocnice. Krátce po návratu si přišel převzít cenu za mimořádný přínos v oblasti mluveného slova. Sám přiznal, že se necítí dobře.

Také vás může zajímat ...

Sotva vystoupal schody na pódium. Každý pohyb mu ale dělal obrovské problémy a zadýchával se po každé větě. „Vážení přátelé, omluvte mou hlasovou i celkově tělesnou indispozici, právě jsem se vrátil z jistého nemocničního zařízení a teprve sbírám síly,“ řekl herec.

Kvůli ocenění za namluvené audioknihy přesto dorazil. Z rukou Zdeňka Svěráka (83) převzal cenu a se ženou se brzy vytratili. Důvod pobytu v nemocnici ale neuvedl. Tají vážnou chorobu? Snad ne. Třeba to nebylo nic vážného a herec bude zase brzo fit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...