Tají před všemi závažnou nemoc?

Známý herec a zachránce zvířat Zdeněk Srstka (83) se za poslední dobu změnil k nepoznání. Zdá se, že je to s jeho zdravím velmi nahnuté. Jak sám řekl, je rád, když se došourá od postele ke stolu. Srstka už ani nevychází mimo svůj domov.

Také vás může zajímat ...

Většinou je přistižen tak akorát na pohřbu svých blízkých. Tentokrát byl viděn na funuse svého kamaráda, filmového kaskadéra Karla Engela (†78). Tam by se neobešel bez pomoci své manželky Aleny Dvořákové (68), která ho musela podpírat.

Ani dvě berle mu patrně nestačily na to, aby byl schopný ovládat své pohublé tělo. A to ještě před pár lety hrál v plné síle v Kameňáku 4. Vede to k zamyšlení, jestli náhodou netají nějakou zákeřnou nemoc.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...