Tají románek se zajíčkem

Je opravdu Dara Rolins (46) stále sama, jak zarytě tvrdí, anebo je všechno úplně jinak? Zpěvačka totiž úplně učarovala mladého zpěváka a tanečníka, který si říká Jhuly a natáčel s ní nový klip. V Čechách se sice měl zdržet pouze dva týdny, ovšem za tu dobu se prý stihl do Dary zakoukat.

„Chtěli jsme udělat něco kubánského s jejím vlivem a díky vzájemným sympatiím tak vznikl společný projekt,“ pochlubil se tanečník a z jeho slov bylo patrné, že mu Rolins opravdu není lhostejná. A možná u ní klidně bude mít šanci. Rolins byla totiž krátce po rozchodu s Patrikem „Rytmusem“ Vrbovským (42) hodně spojována s modelem Davidem Meszarosem (29), který byl také výrazně mladší.

Také vás může zajímat ...

Jakoby se tak Dara dala po rozchodu se zpěvákem na zajíčky.

Možná ji neoslňují její vrstevníci.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...