Tají rozchod s Italem?

Je opět sama? Jak tohle zamává milostnou rošádou?

Fanoušci napjatě čekají jak tento milostný čtyřúhelník dopadne! Dáda Patrasová (62) je pravděpodobně znovu bez svého italského hřebce Vita (48). Poslal snad královně dětských srdcí nadobro k vodě?

Je to venku. To, co se možná zěvačka a herečka Dagmar Patrasová (62) snažila dlouhé týdny tajit teď konečně vyplulo na povrch! Je Dáda vážně opět sama? Mladší partner Vito (48). se totiž po jejím boku už řadu měsíců neukázal.

Také vás může zajímat ...

Poslední Dádin příspěvek ze sociálních sítí o jejím divokém hřebečkovi má datum zkraje letošního roku. Zlý jazykové tak téměř po roce začaly spekulovat, jestli partneři nemají problémy, nebo zda se dokonce natvrdo nerozešli.

Patrasová je ale na slovo skoupá a její mlžení teorii tyhle domněnky jedině potvrzuje. A když už se na dané téma rozpovídá, dokola urputně tvrdí, že je její Vito jenom velmi časově zaněprázdněný svým byznysem kolem cestovní kanceláře v Kalábrii.

Mladá milenka je po jeho boku ve svém živlu. Je to jenom komedie?

„Přes léto jsme se moc neviděli, protože Vito měl sezónu a spoustu starostí s rezortem, který vlastní, ale už brzy přiletí,“ odpověděla Dáda na dotaz, kdy se Vito ukáže ještě v září.

A tak zatímco je zřejmě Patrasová je už nějaký ten pátek sama, láska mezi jejím stále ještě manželem hudebníkem Felixem Slováčkem (75) a jeho milenkou výtvarnicí Lucií Gelemovou (35) jenom kvete.

Gelemová totiž dává moc ráda na odiv široké veřejnosti, že právě ona je jedinou ženou jeho srdce. Možná se tím Dádě snaží zasadit další bolestnou ránu. Naposledy třeba Gelemová tvrdila, že Slováček podstoupil operaci očí, aby na umělkyni lépe viděl.

To ale Patrasová, která se svým manželem stále žije ve společné domácnosti, jednoznačně vyvrátila. Na výtvarnici má navíc jasný názor a prý jí nestojí za to. Oba Dádininy muži tedy pořádně vyvádějí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama