Tají snad drsný rozchod?

Herečka ze seriálu Ulice Milena Steinmasslová (65) se mění k nepoznání. I když se vždy snažila vypadat mladší, teď už je to minulostí a ona očividně chřadne před očima.

Chřadne podobně, jako její postava v Ulici

Jako by snad následovala svoji postavu ze seriálu, která chřadne a zajímá se víc o druhé než o sebe . Někdy se totiž stává, že herci se do své role tak „položí“, že nakonec zapomenou, kým ve skutečnosti jsou. „Myslím, že je to jiná bytost než já,“ říkala o své roli Milena ještě před časem, bohužel se ale zdá, že se od té doby mnohé změnilo.

Také vás může zajímat ...

Není ale vyloučeno, že údajnou změnu v jejím životě způsobilo něco úplně jiného. Že by v tom snad bylo zlomené srdce a rozchod, který herečka tají?

Jelikož se o jejím soukromí už delší dobu prakticky nic neví, vyloučit to nelze.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...