Tají snad milence?

Je to nějaký ten pátek, co herečka Veronika Žilková (58) odletěla spolu se svou dcerou Kordulou (14) z Izraele a manžela Martina Stropnického (63) tam nechala.

Přestalo to herečku v manželství bavit?

Také vás může zajímat ...

Jako důvod uvedla to, že chce být nablízku své nemocné mamince, která momentálně slaví už 96. narozeniny. A také se jí stýskalo po všech dětech a vnoučatech. V

Česku je momentálně šťastná a je ve spojení se všemi svými milovanými. O svou maminku se stará ukázkově, to se musí nechat, ale co dalšího je náplní jejího volného času? Proslýchá se, že by to mohl být chlap.

Jde jen o nezávazný flirt?

Když na to má Žilková čas, ráda si zajde na procházku, na nákup nebo zkrátka někam, kde se uvolní a bude mít chvilku čas jen sama pro sebe. Skutečně ale všechny vycházky absolvuje zcela o samotě?

Podle zdrojů z hereččina okolí jí má totiž společnost dělat jakýsi muž. Může jít o rodinného známého, to ano, ale také může jít o nějakého tajného milence.

Jeho indentita zatím není známá a všechno je tak trochu zahalené tajemstvím.

Jak se k tomu postaví manžel?

Co by na to ale řekl její manžel Martin, kterého od Veroniky dělí desítky tisíc kilometrů? Nadšený by určitě nebyl. Svou ženu pustil zpátky do vlasti jen z jistých důvodů a určitě ne proto, aby se za jeho zády stýkala s někým jiným.

Jak ale mohou všechno řešit, když jsou od sebe tak daleko. Je tak dost možné, že bude Stropnický nucen vrátit se zpátky do Česka a všechno dát zase do pořádku.

Sám má jistě spoustu starostí a tohle mu tak ještě scházelo. Třeba se k této spekulaci vyjádří i někdo další a alespoň trochu všechno objasní.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...