Tají snad, že je těhotná?

Překvapivou kritiku schytala Tereza Kerndlová (33) na internetových diskuzích a sociálních sítích. Její jindy přívětiví příznivci jí totiž začali psát o tom, že přibrala a začíná být holkou krev a mlíko.

Fanoušci se do Terezy pustili, že dost přibrala

„Prý jsem tlustá a tohle je moc, tamto málo,“ postěžovala si zpěvačka, která patrně očekávala obligátní vlnu chvály, ovšem tentokrát se přepočítala. Je ale opravdu baculatější kvůli tomu, že by snad necvičila nebo si nehlídala jídelníček? Sílí totiž spekulace, že je v jiném stavu!

Také vás může zajímat ...

Přece jenom je s manželem René Mayerem (49) už několik dlouhých let šťastná a je dost pravděpodobné, že se rozhodli jejich vztah posunout dál.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...