Tají společný románek?

Velmi brzy po porodu se herečka Marika Šoposká (31) vrátila ke své roli v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

A přestože oficiální vysvětlení znělo, že se jí velmi stýskalo po práci, a také, že potřebovala pomoci rodinnému rozpočtu, proslýchá se, že obrovským důvodem, o kterém se ale nemluví, byl její kolega Štěpán Benoni (36).

Také vás může zajímat ...
Že by to mezi ní a manželem doma skřípalo? Klidně to je možné.

Tím, že si spolu velmi dobře rozumí nejen na place, ale i v soukromí, se netají ani jeden z nich. Už před Maričiným nástupem na mateřskou šly ale zvěsti o tom, že jejich vztah by mohl být více než přátelský. Dává jí snad Štěpán to, co u svého manžela Petra Čecháka (46) postrádá?

O Benonim se ví, že se k ženám chová jako pravý gentleman, a Šoposká se možná jen potřebuje cítit jako přitažlivá žena, a ne jen jako maminka dvou dětí. Snad si to její manžel uvědomí dřív, než bude pozdě a ona podlehne kouzlu někoho jiného.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama