Tají své city?

Není to tak dávno, co herec a režisér Jiří Mádl (33) hovořil o tom, že by rád založil rodinu.

Pak ale přišel rozchod s přítelkyní, od které si hodně sliboval, a veškeré plány se rozplynuly jako pára nad hrncem. To zřejmě vůbec nečekal, a jak to tak vypadá, své priority pak hodně přehodnotil.

Také vás může zajímat ...

Mádl totiž přiznal, že s vlastními potomky vůbec nespěchá. Prý si vystačí s dětmi svého bratra. Ty zbožňuje, nejhezčí pohled na ně ale je, když je zase vrací jejich rodičům. Je tomu tak ale ve skutečnosti?

Vypadá to totiž, jako kdyby tímto tvrzením chtěl spíš zakrýt fakt, jak moc by se chtěl v životě posunout dál. Jak to ale udělat, když ta pravá partnerka stále nepřichází?

Už delší dobu si vrabci na střeše povídají, že je Jirka zamilovaný do své kolegyně, hvězdy seriálu Vyprávěj, Elišky Křenkové (30). Ta by ale podle všeho měla být zadaná. Odhodlá se a bude dál bojovat o její srdce?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...