Tají svého nového partnera

Bude tajemný muž, se kterým randí, konečně tím pravým?

Osobní život herečky ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Ivany Jirešové (43) je v posledních měsících velmi zajímavý. Kromě rozchodu s podnikatelem Milanem Štědrou (36) si totiž také údajně „střihla“ románek s Mužem roku 2018 Jiřím Kmoníčkem (24). A sama nemá být ani v současné době.

Románek si měla střihnout s Mužem roku Kmoníčkem

Nechce se o něj dělit

Také vás může zajímat ...

Identitu svého nového partnera ale herečka úzkostlivě tají. „Nezlobte se, ale nechci se o tom bavit,“ prozradila nedávno novinářům. V showbyznysu se ale už nějaký ten pátek šušká o tom, že je znovu po nějaké době spokojená, protože našla muže, který si ji váží.

A možná i proto se snaží Jirešová držet vše pod pokličkou. Ví totiž moc dobře, že mediální drobnohled může jejich vztahu uškodit.

Rozchod se Štědrou nechtěla dlouho přiznat

Neustále na sobě pracuje

Není ale divu, že moc dlouho nezůstala sama. Herečka si totiž zakládá na atraktivním vzhledu. Kromě dokonalé postavy, kterou si udržuje ve formě díky józe, má ale také smysl pro humor s srdečnou povahu.

Bohužel i tak zatím měla v lásce spíš víc smůly než štěstí. A všichni její příznivci tak určitě doufají, že právě muž, se kterým momentálně herečka randí, bude tím, který to změní a učiní ji šťastnou. A to nejen na pár měsíců, ale ideálně na co vůbec nejdéle.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...