Tají svoji orientaci?

Nemůže stále zapomenout na své poslední natáčení. A zejména pak na lesbické scény. Oscarová herečka Kate Winsletová (45) prozradila, že si natáčení erotických scén velmi užila, a tím samozřejmě spustila vlnu dohadů!

Také vás může zajímat ...

„Je mi 45 let a postava Saoirse je skoro o polovinu mladší. A mít příležitost být v tolika letech a po třech dětech sama sebou,“ přiznala, a tak se začalo spekulovat, co že tím chtěla oscarová herečka říci. Že by snad přesto, že je vdaná a má dvě děti, byla ve skutečnosti lesba?

Možná ale jen byla ráda, že i ve svém věku stále dostává role sexy dračic, a tak si to fakt užívá. Ostaně už ve svém největším hitu Titanic dokázala, že jí nahota nedělá problémy. V každém případě lesbické scény v novém filmu Ammonite dostanou prý do rozpaků i náruživé diváky pornografie.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama