Tají velkou manželskou krizi?

Jedna z nejkrásnějších českých hereček Dana Morávková (49) údajně neprožívá šťastné období.

S manželem Petrem Maláskem (56) měli mít pár neshod už v minulosti, jenže zřejmě stále pokračují. Vypadá to, že by ho Morávková nejraději vyměnila.

Také vás může zajímat ...

Utíká před ním do práce?

Říká se, že Dana tráví svůj čas raději v práci než doma. Tváří Ordinace v růžové zahradě je už nějaký ten pátek a na natáčení se má cítit lépe než doma. Dokonce se říká, že doma mají s manželem každý spát zvlášť.

Chce kolegu?

Oba se nespíš domluvili, že na veřejnosti nechtějí jejich manželskou krizi ventilovat. Proto se oba chovají, jako by se nic nedělo, a snaží se pořád vypadat jako dokonale sehraný pár. Jenže okolí už je zjevně prokouklo a každý už má jen čekat, kdy se rozvedou. Malásek však o svou milou přijít nechce.

Dana ovšem očividně raději tráví čas ve společnosti kolegy Jana Čenského (59). Už v minulosti se spekulovalo, zda spolu ti dva něco nemají. A podle kolegů to prý není daleko od pravdy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...