Tají všem novou lásku?

Srovnat se s rozchodem nebývá snadné pro nikoho. A své si jistě zažila také herečka ze seriálu Ulice Jitka Smutná (68). V posledních týdnech se ale přece jen zdá, že už netruchlí.

Když se totiž nedávno objevila na veřejnosti, dle úsměvů, které rozdávala bylo patrné, že je znovu po nějaké době šťastná a spokojená. A není divu, že se okamžitě začalo spekulovat o tom, jestli se v jejím životě znovu neobjevila láska.

Také vás může zajímat ...
Rozchod s Petrou ji kdysi srazil na kolena.

Jitka sice nic takového nepřiznala, ale ono není divu. Jelikož se její rozchod s Petrou Braunovou (53) neobešel bez mediálního drobnohledu, asi bude ráda, když bude mít chvilku klidu.

A pokud je znovu zamilovaná, bude pro ni nejlepší, když svou partnerku bude poznávat hezky v soukromí. Jakmile se ale třeba obě ruku v ruce objeví na nějaké společenské akci, asi bude jasné, že je to mezi nimi vážné.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...