Tají všem svého nového partnera?

I když stále nemá nad rakovinou definitivně vyhráno, i tak se snaží být herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Anna Slováčková (24) optimisticky naladěná.

Nejvíce se raduje z toho, že už jí dorůstají vlasy

A také se radovat z maličkostí, třeba z toho, že jí začínají dorůstat vlasy a houstnout obočí. Klidně to ale vůbec nemusí být jenom kvůli tomu. Je totiž možné, že během svého složitého období našla nějakou spřízněnou duši a momentálně je i šťastně zamilovaná.

Také vás může zajímat ...

Už to, že byla údajně po několik měsíců nezadaná, působilo vzhledem k tomu, jak je atraktivní, hodně zvláštně. Dá se ovšem očekávat, že pokud opravdu s někým randí, dá si na čas, než ho představí nejen svým fanouškům, ale třeba i rodině a přátelům.

Přece jen už takhle má hodně starostí, a kdyby k tomu musela řešit ještě nenasytné fotografy, jistě by jí to k ničemu neprospělo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama