Tají vztah se ženáčem?

Jak to asi momentálně se svým novým partnerem herečka Malvína Pachlová (29) má? Hvězda seriálu Ulice o něm totiž mlží seč jí síly stačí.

Také vás může zajímat ...

Přitom se svým předešlým přítelem Juanem Davidem (37) klidně zažila do společnosti a neměla problém o něm ztratit slůvko během rozhovorů. A právě díky její odtažitosti se začíná spekulovat o tom, jestli třeba její současný partner není ženatý, zadaný, a nebo nemá rodinu s jinou ženou.

Který známý chlap bude asi její milenec?

Pak by totiž dávalo smysl, že se to snaží ututlat a dělá vše pro to, aby nikdo o její nové lásce nevěděl. Pokud jsou ale tyto fámy založeny na pravdě, jak dlouho takový vztah může vydržet? Vždyť Malvína byla zvyklá se láskou chlubit a asi se jí nebudou líbit, když se bude muset pořád schovávat a třeba svého partnera tajit i před svými nejbližšími.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...