Tají, že se stýká s bývalkou

Václav je teď ve formě a ženy se na něj lepí

Před lety se milovali, ale v současnosti jsou prý jen dobří přátelé. Zpěvák a herec Václav Noid Bárta (38) si se svou exmanželkou Lucií Bílou (53) prý dodnes skvěle rozumí. Často si prý volají, dopisují, nebo se dokonce i scházejí.

Nicméně otázkou je, zda o tom ví jejich drahé polovičky. S největší pravvi Začíná podezřívat Bílá údajně s tím, s Vaškem nejde. se ale to začíná svou kdy děpodobností nejspíš ne, protože Václav nedávno přiznal, že Bílá mu volá jedině z neznámého nebo skrytého čísla.A to údajně z toho důvodu, aby nikdo nevěděl, kdo Vaškovi ve skutečnosti volá.

Také vás může zajímat ...

Vidí v ní hrozbu?

Spekuluje se o tom, že Vaškova současná partnerka Eliška (28) nemá Lucii příliš v lásce. Pochopitelně prý ví, že byli s Noidem před časem manželé a že se milovali.Proto jí je prý nepříjemné, když je s ní Vašek v kontaktu. Eliška je navíc v současnosti těhotná, s Noidem čeká holčičku, a nejspíš proto ji Vašek nechce nijak rozčilovat.

To by vysvětlovalo, proč mu Bílá volá ze skrytého čísla.

Vašek si tím pádem může vymyslet, kdo mu ve skutečnosti volal. S Lucií je prý jen kamarád a nechce tím své partnerce nijak přitížit. Nejdůležitější pro něj v tuhle chvíli je prý ona a zdraví jejich holčičky. Nicméně ani partnerovi Lucie Bílé Radkovi (36) se údajně nelíbí její neustálé telefonáty.

Začíná ji podezřívat

Bílá se Radkovi údajně svěřila s tím, že jsou s Vaškem přátelé a že o nic víc nejde. Ze začátku se to snažil chápat, ale poslední dobou se to podle něj vymyká kontrole.Celá situace se mu údajně začíná zdát podezřelá a prý začal svou partnerku hlídat víc než kdy dřív. Nehne se od ní na krok a občas jí prý schová i telefon.

Podle něj si volají až příliš často a on nechápe, jaký k tomu mají důvod.

O jejich údajných schůzkách nejspíš neví, jinak už by je nejspíš dávno zatrhl. Bílá údajně nedokáže pochopit, že je mu to nepříjemné, a stále v tom pokračuje. Co Vašek a Lucie skrývají a proč jsou jejich telefonáty tajné? Proslýchá se, že jde mezi nimi o něco víc.Možná i proto Bílá odkládá svatbu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...