Tajila problémy s alkoholem?

TK CT

Představitelka nepříliš schopné doktorky Terezy Valšíkové ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, Monika Zoubková (42) se během posledních šesti měsíců téměř ani nedotkla skleničky s alkoholem. Snad právě kvůli tomu, že její postava v seriálu svého času bojovala se závislostí, mohlo kde koho napadnout, jestli není za její zdrženlivostí problém s alkoholem.

Také vás může zajímat ...

Nedávno ale zveřejnila fotografii na sociální síti, kde drží skleničku vína v ruce. „Pět měsíců bez alkoholu. Dieta,“ napsala k obrázku Zoubková. Později dodala, že za její abstinencí byla vážná nemoc – infekční mononukleóza, kvůli níž musela držet velmi přísnou jaterní dietu.

Vyvrátila tím spekulace o tom, že se vyhýbala alkoholu, protože s ním měla sama poblémy podobně jako její neslavná postava.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...