Tajné kšefty Gotta v cizině!

Zpěvák Karel Gott (79) a jeho dcera Charlotte (13) slaví úspěch. Je o ně totiž velký zájem v Německu. Slavík o tom jednal v Hamburku. Naši sousedé jsou okouzleni jejich úspěšným duetem Srdce nehasnou. Samotnou písničku pak poslalo v minulých týdnech do éteru i několik rádií v německy mluvících zemích.

Také vás může zajímat ...

Manažer Karla Gotta prý dostal řadu nabídek, aby song nazpívali v němčině. Zpěvákův německý textař Filip Albrecht (41) by měl k songu napsat německá slova. Management prý dostal několik nabídek, aby Karel a Charlotte vystoupili v několika německých show.

Karel přitom nic komentovat nechtěl. Jenže si neuvědomil, že fotky jeho dcerky z Hamburku, které Charlotta zveřejnila na svém Instagramu, její přítomnost u jednání prozradily.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama