Tajně miluje kolegu?

Hvězda Dejvického divadla JANA HOLCOVÁ (45) má velice dobře našlápnutou kariéru. Kromě několika divadelních představení je také součástí nekonečného seriálu na Nově. A tam právě nejspíš potkala novou lásku.

Když herečce Janě Holcové (45) přišla v roce 2019 nabídka na roli v Ordinaci v růžové zahradě, neváhala prý ani minutu. Jak sama přiznala, seriál miluje a zahrát si v něm je tak pro ni velká pocta. Kdyby ale věděla, s kým bude před kamerami sdílet jednu postel, možná by si to i rozmyslela. Nebo snad ne?

Také vás může zajímat ...

S Radimem si sedli

Scenáristé je dali dohromady a z Jany Holcové a Radima Fialy (49) se díky společným scénám stali opravdu blízcí přátelé. Už od první klapky oba věděli, že jim to bude fungovat. „Je to skvělý parťák, moc dobře se mi s ním točí,“ vychvaluje si ho Holcová.

Vztahy jí nevyšly

Herečka měla v životě na muže smůlu. Dřív randila s hercem a dabérem Davidem Novotným (51), se kterým stále hraje v jednom a tom samém divadle. S ním má dceru Emu (16), se kterou herečka bydlí momentálně sama.

Nikdy si ale nepostěžovala, že by to nezvládala nebo že by se jí stýskalo po mužské přítomnosti. Nyní ale nejspíš opět zažívá to nejkrásnější období – zamilovanost.

Je v tom až po uši?

To, že je Radim charismatický muž, o tom není pochyb. A jeho kouzlu měla dokonce podlehnout i Jana. Ta s ním v Ordinaci randí a určitě by byla ráda, kdyby to tak bylo i v reálném životě. Už nyní spolu mají trávit čas i po natáčení.

„Padli jsme si do oka. Je to prima žena se smyslem pro humor. Opravdu si rozumíme,“ pochvaluje si kolegyni herec. Mezi ostatními kolegy se říká, že se oba vždy těší na postelové scény. „Hodně se při nich pobavíme,“ směje se Holcová.

Přestože má Radim svoji rodinu, vypadá to, že k Holcové cítí přece jenom néco víc. A aby také ne. Herečka je velice krásná a má o ni údajně zájem nejeden kolega. Kdoví, třeba si sednou ještě víc a vznikne tu nový pár. Rozhodně by jim to spolu moc slušelo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...