Tajné zásnuby po návratu k příteli?

Princezna Jasněnka, herečka Michaela Kuklová (52) je zase šťastná. Po dlouhých měsících se poprala se zákeřnou rakovinou prsu, a před dvěma měsíci se vrátila ke svému mladšímu partnerovi Josefovi Wittnerovi (40).

Také vás může zajímat ...

V léčbě i nadále pokračuje. „Hormonální léčba je na pět let, ale už to zvládám líp. Je to životní výzva, kterou musím zvládnout,“
říká odhodlaně herečka. Krátce po návratu s přítelem vrkají jako dvě hrdličky. Podle jejich přátel už Josef Míšu požádal o ruku.

„O tom nesmím mluvit,“ řekl Pepa. „Nic neprozradím,“ reagovala Míša. Podle všeho jsou už zasnoubeni, ale jak herečka řekla, na svatbu je potřeba ještě čas. Už ale společně bydlí v jejím domku za Prahou, který jí Josef pomáhá opravovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...