Tajný románek se ženatým kolegou?

Když se po jejím boku začal objevovat muž, kterému nikdo neřekl jinak než Mr. Proper, neboť byl stejně svalnatý i plešatý, všichni měli za to, že je to pro Mahulenu Bočanovou (53) ten pravý.

Nakonec to ale zase nedopadlo a vypadá to, že její kolegové ani přátelé nijak zvlášť překvapeni nebyli. Mahulena je totiž velmi náročná žena, která se spokojí jen s tím nejlepším. A když chce nějakého muže získat, jde údajně i přes mrtvoly.

Také vás může zajímat ...

Chtěla mít rodinu kompletní

Dlouho žádného muže sehnat nemohla. Proč? Zejména kvůli své dcerce Márince (18), která k ní nechtěla žádného muže pouštět. Neskutečně žárlila. Chtěla být sama se svou maminkou, a kdykoli trávila Mahulena čas s nějakým mužem, vztekala se.

Trpí totiž lehčí formou autismu a potřebuje neustálou pozornost. Ačkoli s tím, jak rostla, se to postupně zlepšovalo. A tak hereččin poslední objev, brněnský podnikatel Petr Hanák (52), měl relativně velkou šanci se s Márinkou seznámit. Díky tomu by konečně mohli vytvořit kompletní rodinu.

Ví přesně, jak má vypadat ideální muž

Ale nestalo se tak. Jejich vztah nepřežil karanténu, která byla v Česku vyhlášená kvůli koronavirové pandemii. Nechala se slyšet, že na něj nebyl žádný spoleh a občas se dokonce choval jako malé dítě. Když po něm něco chtěla, všechno byl problém.

Ze začátku vztahu ale všechny tyto problémy přehlížela. Podle kamarádek věřila, že se jí ho podaří změnit. A to je její zásadní problém. Vždycky si měla myslet, že si každého ve své blízkosti dokáže omotat okolo prstu a přesvědčit ho, aby dělal to, co chce ona.

Jenže zároveň, když jde o muže, nemá ráda, když se nechávají ve všem vést a jsou to podpantofláci. Zkrátka by měl být muž jejích snů někde mezi. Ovšem Hanák se jí nejspíš nechtěl přizpůsobovat ani trochu.

Podváděla ho s jiným?

A to ji nejspíš štvalo. Tuto situaci měla řešit několik dlouhých týdnů, a to podle některých názorů i tím, že si zkoušela za Hanáka najít náhradu. Měla ho totiž údajně podvést, což jejího bývalého vytočilo do nepříčetnosti.

Tehdy bylo jasné, že už spolu dál být nemohou. Vztah mezi sebou ale stále ještě zřejmě vyřešený nemají. Hanák se měl totiž médiím ozvat, že mu vadí, jak ho Bočanová vykresluje, a že to bylo jinak, než uvedla. Je však vidět, že ji má nejspíš pořád rád.

I přes to, že se jí ve vztazích zrovna dvakrát nedaří, sebevědomí jí rozhodně nechybí a údajně nemá pochybovat, že si zanedlouho zase někoho najde. Nápadníků má víc než dost. Ale protože se, jak se o ní říká, chová spíše jako muž než něžná žena, většina partnerů s ní stejně nedokáže vydržet déle než pár měsíců.

Přitom by jistě ráda prožila ještě jednu svatbu.

Chtěl, aby se k němu vrátila?

Tvrdě na sobě pracuje a snaží se nepřibrat ani deko. Ráda se opaluje a občas také sportuje. Ve svém věku už nesmí vůbec nic podceňovat. Navíc i její dcerka už nic nenamítá proti tomu, aby
si její maminka někoho našla.

Zjistila totiž, že když má vedle sebe mužskou oporu, je mnohem šťastnější. Ale než jí představí někoho nového, chvíli to potrvá. Márinka se totiž měla na jejího expartnera upnout a teď jí schází. Že by se však k němu vrátila kvůli dcerce, to nejspíš nepřichází v úvahu.

Dokonce už jí to měl Hanák několikrát nabízet, přesto neodolala. Po většinu svého života byla herečka na mladší muže, nejspíš se k takovým i vrátí. Dodávají jí totiž pocit mládí a nespoutanosti a takového pocitu není nikdy dost.

Fanoušci jí neodpustí

Před pár dny se začalo proslýchat, že už snad nějakou náhradu našla, a to při natáčení seriálu Ordinace v růžové zahradě. Má jít o jejího kolegu, potíž je v tom, že
má být ženatý.

Kdo jím ovšem je, nechtějí ostatní kolegové prozradit, ačkoli se o jejich vztahu mluvilo už před prázdninami. Spekulace jsou různé, avšak nejčastěji se mluví o Patriku Děrgelovi (31), kterému v seriálu hraje matku.

Mají mít k sobě velmi blízko a rozumějí si. Jenže Děrgel je ženatý a jeho manželka Markéta (33) dokonce v seriálu hraje s ním. Všimla si už, že se její muž otáčí i za jinými ženami? Nebo že s nimi dokonce flirtuje?

Děrgel je dokonce i Bočanové typ. Má tmavé vlasy, je pohledný, přesně to, co má ráda. Pro mnohé její fanoušky by to ovšem bylo jenom těžko skousnutelné sousto. Stojí jí to za to všechno?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...