Takhle balí Vojta Kotek děvčata?

Proto je pořád sám

Vojta Kotek ve své apartní teplákovce.

Je známo, že VOJTA KOTEK (28) nezkazí žádnou legraci a pro pobavení ostatních si neváhá vystřelit ani sám ze sebe. Naposledy se objevil na nohejbalovém turnaji a celé sportovní klání pojal jako jednu velkou recesi.

Všichni z jeho týmu přišli oblečení do upnutých teplákových souprav a nezapomněli ani na dlouhé paruky, čímž jednoznačně odbourali své protihráče ještě předtím, než souboj začal.

„Jsme připraveni, akorát neznáme pravidla, ta by nás mohla zaskočit,“ smál se herec, muzikant a režisér v jedné osobě, který všechny přítomné sice velmi pobavil, na druhou stranu by možná právě tady měl hledat odpověď na to, proč je pořád bez partnerky. Nedávno si totiž postěžoval, že to s holkami nemá jednoduché. Jeho milostné vztahy nikdy nevydrží moc dlouho.

Možná by se mohl chovat trochu seriózněji a na veřejnosti se ukazovat ve slušivějším oblečení, pak by mohl u žen více zabodovat.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...