Takhle si to Clooney nepředstavoval!

Nestárnoucí herec George Clooney (56) sice pořád vzbuzuje v nejedné mladé fanynce a obdivovatelce dojem lamače dívčích srdcí, ale ve skutečnosti ho usedlý život ženáče s manželkou Amal (39) a tříměsíčními dvojčaty Alexanderem a Ellou (3 měsíce) začíná pěkně zmáhat.

Jak se vypořádává s rolí otce, o které si myslel, že už snad vůbec ani nepřijde? Je všechno tak růžové, jak se na první pohled na filmových festivalech a přehlídkách celebrit zdá? „Nepláčou. Vlastně brečím víc já, teď asi tak čtyřikrát denně, protože jsem hrozně unavený,“ přiznal se George, který prý ani nestíhá sledovat, co se právě doma děje.

Také vás může zajímat ...

A tak je většina práce a lítání kolem dvojčat právě na jeho krásné ženě. Vydrží tohle tempo známý herec nebo raději vezme do zaječích a vrátí ke svému zajetému životu starého mládence?

Na to si budeme muset počkat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...