Takové odmítnutí rozhodně nečekala!

Herečka Zdena Studenková (65), šéfka kriminálky v seriálu Temný kraj, vypadá na svůj věk skvěle. Teď prozradila, co nedávno zažila. Stejně jako u nás, i na Slovensku byl během výjimečné situace v obchodech vyhrazen čas pro seniory nad 65 let, kdy měli nakupovat.

Také vás může zajímat ...

A v tom čase přišla do obchodu i herečka. Tam ji však nekompromisně vyhodili. A to se opakovalo hned třikrát . Ovšem místo toho, aby se zlobila, vzala to jako důkaz, že vypadá na svůj věk mladě, a všude se tím chlubila.

Zdá se, že se jí zkrášlující zákroky skutečně vyplácejí. Náležitě to oceňuje i partner Branislav Kostka (48), jenž je nadšený. Zdena je známa tím, že si pomáhá plastickými operacemi k perfektní vizáži. Nevidí v tom problém, a hlavně se pak cítí výborně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama