Talisman pro štěstí

I když jsme obklopené moderní technikou, stejně věřím na něco vyššího, co ovlivňuje celý náš život. A tak doufáme, že nám někdo nebo něco pomůže, abychom všechno zvládli. Zkuste si vyrobit magický talisman pro štěstí, lásku i bohatství.

Vyzkoušejte rostlinnou magii, která přivolá muže do vašeho života nebo způsobí, že se budete víc setkávat s lidmi, s kterými vám bude krásně a ostatní k vám budou najednou pozornější. Talisman k přivolání a posílení lásky by měl obsahovat některé z těchto rostlin: astra, azalka, chrpa, květy ibišku, jalovec, kardamon, kořen lékořice, levandule, růže, rozmarýn, vanilka.

Také vás může zajímat ...

Účinek talismanu zesílíte třeba provoněním sáčku levandulí, pomerančovníkem nebo gardenií.

Na barvu sáčku je nejvhodnější zelená.

Přivolejte si hojnost a peníze

Kouzlo zvyšuje smysl a cit pro to, jak máte s penězi nakládat Můžete je získat formou daru nebo dědictví. Čarování se může projevit i zvýšením výplaty nebo tím, že vám někdo vrátí dluh. Představujte si při výrobě talismanu, na co chcete peníze využít.

Talisman k získání peněz by měl obsahovat: bazalku, heřmánek, hrách, jetel, kořen kostivalu, majoránku, makovici, mátu, zrna pšenice, prášek z oddenku zázvoru.

Talisman by měl vonět po citrusu, mátě nebo pačuli, jeho vhodná barva je červená.

Jak aktivovat váš talisman?

Talisman zbavte negativních sil a omyjte ho proudem tekoucí vody. Pak ho vysušte a podržte v dlaních, aby načerpal vaši energii. Intenzivně při tom myslete na své přání. Talisman pak dejte na jeden den na parapet a nechte ho nabít slunečními paprsky. Pak ho noste všude u sebe. Můžete ho i navléknout na šňůrku a nosit jako přívěsek na krk, či na ruku.

Když se vaše přání splní a chcete do talismanu vložit přání nové, tak ho opět umyjte a při jeho zahřívání v rukou se soustřeďte na nové.

Můžete použít i oblázek

Kromě magických rostlinných sáčků si můžete vyrobit i jednoduchý talisman, který bude vyjadřovat to, po čem toužíte. Může to být i malý oblázek, na který temperami namalujete svůj specifický symbol, který právě pro vás nejvíc znamená. Pokud malovat příliš neumíte, stačí namalovat i zcela jednoduchý a jasný symbol. Například srdce, pokud toužíte po lásce, či čtyřlístek, pokud toužíte po štěstí.

Nechte barvy zaschnout a pak vše přelakujte bezbarvým lakem na nehty, aby se symbol nerozmazal.

Připravte se na magický obřad

Na bílý talíř položte talisman a přikryjte ho pravou rukou. Levou ruku dejte na srdce, podívejte se na oblohu a odříkejte magickou formuli: „Prosím ať mi voda, oheň, vzduch a země dají sílu, abych s magickou pomocí tohoto talismanu dosáhla všeho, po čem z celého srdce toužím. Ať má můj talisman takovou sílu a kvalitu, aby splnil má přání.“ Talisman otočte a postup ještě jednou opakujte.

Pak ho navoňte příslušnou esencí vybraných rostlin.

Teprve pak bude připraven k tomu, aby vás chránil.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...