Táňa G. Brzobohatá: Proč její muž tloustne?

Sportovně založený svalovec. Tak takový už Ondřej G. Brzobohatý (35) bohužel dávno není. Když před časem účinkoval ve StarDance a tančil tam jako o život, vypadal jak mladý bůh.

Škoda, velká škoda, že teď už o svou figuru tolik nedbá. Geny jdou ostatně proti němu, odjakživa míval sklon k baculatosti, a jak sám přiznal, coby dítě si kvůli tomu od spolužáků leccos vyslechl. Proto se také rozhodl sportovat a přísně si hlídat váhu.

Ale od té doby, co se oženil, jde to s jeho ušlechtilým rozhodnutím od deseti k pěti. Proč modelka Táňa G. Brzobohatá Ondřejův dávný úmysl dobře vypadat nepodporuje? Zrovna ona, bývalá Miss World, by toho měla znát o správném životním stylu daleko víc než obyčejní smrtelníci.

Jenže podle zdrojů z blízkého okolí manželů Táňa prý několik kilogramů přibrala rovněž. Co to rodina Brzobohatých proboha vyvádí? Zajídají snad rozčarování z toho, co předvádí celému národu Ondřejova matka Hana Gregorová (33) a její povedený milenec Pavel Koptík (66)? Táňa vaří nerada, bůhvíjak se pár tedy stravuje.

Také vás může zajímat ...

Na letních táborech na Šumavě prý jedí buřty. Tím se to nejspíš vysvětluje. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...