Táňa G. Brzobohatá: Proč její muž tloustne?

Sportovně založený svalovec. Tak takový už Ondřej G. Brzobohatý (35) bohužel dávno není. Když před časem účinkoval ve StarDance a tančil tam jako o život, vypadal jak mladý bůh.

Škoda, velká škoda, že teď už o svou figuru tolik nedbá. Geny jdou ostatně proti němu, odjakživa míval sklon k baculatosti, a jak sám přiznal, coby dítě si kvůli tomu od spolužáků leccos vyslechl. Proto se také rozhodl sportovat a přísně si hlídat váhu.

Také vás může zajímat ...

Ale od té doby, co se oženil, jde to s jeho ušlechtilým rozhodnutím od deseti k pěti. Proč modelka Táňa G. Brzobohatá Ondřejův dávný úmysl dobře vypadat nepodporuje? Zrovna ona, bývalá Miss World, by toho měla znát o správném životním stylu daleko víc než obyčejní smrtelníci.

Jenže podle zdrojů z blízkého okolí manželů Táňa prý několik kilogramů přibrala rovněž. Co to rodina Brzobohatých proboha vyvádí? Zajídají snad rozčarování z toho, co předvádí celému národu Ondřejova matka Hana Gregorová (33) a její povedený milenec Pavel Koptík (66)? Táňa vaří nerada, bůhvíjak se pár tedy stravuje.

Na letních táborech na Šumavě prý jedí buřty. Tím se to nejspíš vysvětluje. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...