Táňa Pauhofová: Kšefty jsou pro ni víc než rodina!

Stala se z ní kariéristka, která neumí říct NE!

Slovenská herečka Táňa Pauhofová (33) je zřejmě velká kariéristka. Pracovní kalendář se jí neustále plní a ona neumí žádnou nabídku odmítnout. Není se tedy čemu divit, že s ní žádný muž nevydrží.

Sexy zrzavá herečka Táňa Pauhofová (33) u nás v poslední době slaví jeden úspěch za druhým, ale v osobním životě už to taková sláva není. Zjistili jsme, že od minulého roku je bez chlapa a může si za to zřejmě sama.

Také vás může zajímat ...
Ve filmu Všechno nebo nic byla skvělá.
Ve filmu Všechno nebo nic byla skvělá.

Přitom už by měla ideální čas na založení rodiny!

Propadla slávě

Herecká dráha Táně strmě stpá a pracovní nabídky se jenom hrnou. Po úspěchu ve filmu Lída Baarová a Všechno nebo nic se zařadila mezi skvělé herecké talenty. Problém je, že už je jí přes třicet a vzhledem k tomu, že se jí teď opravdu daří, odsunula osobní život na druhou kolej. Je to ale dobrý krok?

Kvůli touze po kariéře se s ní prý rozešel její partner a podnikatel Martin Vaľovský (37).

Martin Vaľovský její oddanost práci neusnesl a s herečkou se údajně rozešel.
Martin Vaľovský její oddanost práci neusnesl a s herečkou se údajně rozešel.

„Měl pocit, že je na druhém místě a už to nesnesl,“ prozradil zdroj z jejího okolí. A to přitom ještě před rokem básnila o tom, že by chtěla založit rodinu!

Zůstane na ocet?

Táňa je sice krásná a charismatická žena, ale když od sebe odhání muže, k ničemu jí to nebude. Její vytíženost se jí může stát osudnou a vlastní rodiny by se ani nemusela dočkat. Opravdu jí ta velká kariéra stojí za to, že třeba nikdy nebude matkou?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...