Táňa Pauhofová: Zdemolovala barák!

Pravidla platí pro každého, a ať se to celebritám líbí nebo ne, dokonce i pro celebrity. Že si nemůže dělat, co ji zrovna napadne, se ke svému překvapení dověděla i krásná Slovenka Táňa Pauhofová, která mimo jiné zazářila ve filmu Lída Baarová.

Rusovláska má pravděpodobně v úmyslu „hnízdit“, právě rekonstruuje vilu v lukrativní bratislavské čtvrti, na niž má darovací smlouvu. Stavení jí věnoval její děda, háček je ovšem v tom, že Táňa si slovo rekonstrukce vysvětlila trošku po svém.

Také vás může zajímat ...

Oproti původnímu stavebnímu povolení dům rovnou zbourala. A tak musí hvězda filmu Po čem muži touží řešit závažný problém. Demolice, na kterou neměla povolení, se může vymstít. Čeká ji kontrola, přijdou zaměstnanci stavebního úřadu, který pak rozhodne o dalších krocích.

Kontroloři nejspíš jásat nebudou, protože namísto zrekonstruované budovy, jak bylo původně plánovano, nenajdou nic, jen ruiny. Případná pokuta se může vyšplhat až do výše 850 tisíc korun. Leda by kráska úředníky nějak obměkčila.

Coby známá filmová hvězda by jim mohla dejme tomu rozdat své fotografie s vlastnoručním podpisem. Třeba to pomůže. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...