Táňa Vilhelmová: Má teď problémy se synem

Poslední dobou ho prý vůbec nepoznává. Herečka Táňa Vilhelmová (40) má prý problémy se svým nejstarším synem Františkem (14). Začíná přecházet do puberty, mluví sprostě a vůbec ji neposlouchá.

Zasáhnout musí otec

Také vás může zajímat ...

Jako kdyby se naprosto vzbouřil, a Vilhelmová neví, co s tím.František jí dokonce začal odmlouvat a být na ni drzý, což ona doposud neznala. V tomto věku na chlapce podle Vilhelmové nejvíc platí otec. Ten si chlapeckým pubertálním obdobím taky prošel a ví, co by na syna mohlo platit.

Františkovi dělá nevlastního tatínka Vojta Dyk (33), nicméně ten nemá zrovna přebytek volného času.

Mrzí ji to

Věčně pracuje a doma se moc neohřeje, tím pádem se synově pubertě příliš nevěnuje. Táňa chce pro své děti jen to nejlepší, nicméně jak rostou, začíná si všímat, že na ně vůbec nemají čas. Dalo by se říct, že Františkova puberta jí otevřela oči. Mrzí ji, že si na něj Vojta nedokáže udělat čas, i když ví, jak je to důležité.

Chtěla by, aby měli víc „chlapských víkendů“ a aby měl František ve svém životě kromě biologického otce i kamaráda, který bude ochotný mu ve všem pomoct a poradit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...