Táňa Vilhelmová: Usmíření s bratrem

Přijel za ní z Ukrajiny

Tatiana Vilhelmová

Málokdo ví, že TATIANA VILHELMOVÁ (38) má staršího bratra VIKTORA (42). Upřímně, není ani divu, že se jím Táňa nechlubí a řadu let ho ani nevyhledává. Viktor je totiž černou ovcí rodiny. Měl kdysi opletačky s policií a v hledáčku ho měl dokonce mít Interpol. Před 12 lety se odstěhoval na Ukrajinu, kde žije dodnes a pracuje jako filmový scenárista a producent.

Po dlouhé době se rozhodl zavítat do Čech a sestru podpořit v soutěži. Její návštěvy by se jen tak nedočkal Jen kvůli tomu, aby mohl vidět sestřino vystoupení ve Tváři a po letech ji obejmout, vydal se na cestu přes 1500 km. Táni vystoupení se mu líbilo. Ve své rodné zemi se několik dnů zdrží a pak se cesty sourozenců opět rozdělí.

„Táně se na Ukrajinu moc jezdit nechce,“ nechal se slyšet Viktor.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...