Taneční soutěž je pro ni očistec!

Ačkoli to na tréninku Pavly Tomicové (56) a tanečníka Marka Dědíka (35) vypadá, že se oba aktéři skvěle baví, pravda bývá mnohdy úplně jiná. Ze sálu se sice často ozývají salvy smíchu, přesto se herečka svěřila, že je pro ni StarDance doslova očistcem.

„Jsem na sebe zvědavá, protože už ty tři schody mi na podpatcích daly dost zabrat. A co teprve tanec!“ smála se sama sobě herečka, známá ze seriálu Ulice.

Také vás může zajímat ...

Musela se učit stát

Největší problém, kromě tance samotného, byly pro herečku taneční boty na podpatcích.

Takže dříve než začala trénovat tanec samotný, musela se naučit v botách alespoň stát. Do tanečních totiž nikdy nechodila, což ji vždycky moc mrzelo.

Dostala ledovou sprchu

Dokonce ani v rámci své práce s tancem do styku Tomicová nepřišla.

Byla si ale jistá, že umí třeba valčík. Jenže když ho předvedla svému tanečnímu parťákovi, dostala pěkně ledovou sprchu. „Řekl mi, že to s valčíkem nemělo nic společného,“ prozradila smutně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...