Tanečník ji vůbec nešetří

Drsné poznámky a urážky ji srazily na dno. Bývalá reprezentantka v biatlonu Gabriela Koukalová (29) se rozhodla zkusit štěstí v taneční soutěži. Na jejích výkonech a při tréninku bylo vidět, že je hodně cílevědomá a soutěživá.

Vynadal jí, že přibrala pět kilo

Také vás může zajímat ...

O to víc ji musela zabolet slova jejího tanečníka Martina Prágla (25). Ten má na její adresu neustále nevybíravé poznámky a neuvědomuje si, že ji zasáhl na nejcitlivějším místě. V přímém přenosu měl řeči ohledně její váhy, tvrdil, že přibrala pět kilo a že mu snad při zvedačkách rupne košile.

I když se moderátor soutěže Marek Eben (61) snažil trapnou situaci odlehčit, Prágl dál mluvil o tom, jak Koukalová chodí místo tréninku do cukrárny.

Je na dně

Takové řeči by si ale podle všeho měl odpustit vzhledem k tomu, že měla v minulosti Koukalová poruchu příjmu potravy.Tohle podle fanoušků opravdu slyšet nepotřebovala. Sice se před kamerou snažila držet a usmívala se, v jednu chvíli pak ale vypadala, že je na konci svých sil. „Ty brečíš?“ ptal se překvapeně Martin. S takovou v soutěži ti dva dlouho nevydrží.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...