Taťána Gregor Brzobohatá: Má, nebo nemá talent?

Plavovlasá kráska, za svobodna Kuchařová, později Gregor Kuchařová, nyní Gregor Brzobohatá, promluvila o svém soužití s manželem Ondřejem Gregorem Brzobohatým (35) a o svých ambicích.

Odmítla podezření, že by jí partner, herec, hudební skladatel a producent, jakýmkoli způsobem „přihrával“ role. O hraní v muzikálu kráska nestojí, stejně jako ji nepřitahují prkna, která znamenají svět.

Také vás může zajímat ...

„Pokud mě něco z téhle branže zajímá, tak je to film, který jsem si už vyzkoušela,“ pronesla modelka. A je to venku! Blondýnka by ráda dobyla filmová plátna. Už jsme jí ostatně mohli vidět v televizní inscenaci Správnej dres, mihla se rovněž v seriálu Gympl, a zřejmě se jí to zalíbilo.

„I teď se nabídky občas objeví, ale buďto je nemůžu přijmout z časových důvodů, nebo mi nepřijdou zajímavé. Určitě se tomu ale nebráním,“ ujistila vycházející filmová hvězda s úsměvem. Choulostivá otázka, zdali má, anebo nemá talent, ji netrápí.

To už musí posoudit sám divák. „Když bude hezký scénář, pěkná role, fajn režisér a dobrá parta, tak proč ne,“ souhlasí blond bohyně s pracovní nabídkou, která prozatím nepřišla. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...