Taťána Kuchařová a Ondřej Brzobohatý: Mají manželskou krizi?

Zdá se, že nad manželstvím Ondřeje Brzobohatého (35) a modelky Taťány Kuchařové (30) se stahují mračna. V polovině prosince se pár odstěhoval z bytu v centru Prahy.

Žijí odděleně?

Také vás může zajímat ...

Už dříve se prý spekulovalo o tom, že majitel se rozhodl dům prodat a všichni nájemníci se tak budou muset stěhovat.Ale šokující je informace, že vybavení bytu se stěhovalo na dvě různé adresy! To může těžko znamenat něco jiného, než že se slavný pár chystá žít odděleně, a to nevěstí nic dobrého. Neshodnou se prý ani na tom, kdy si pořídí společné dítě.

Navíc teď kvůli pracovnímu vytížení málo komunikují. Přestávají spolu opravdu žít?

Herec a muzikant si bývalou Miss World vzal před rokem a půl a už letos na jaře se objevily první zprávy, že jejich vztah začíná dostávat vážné trhliny.

Spory o dítě

Delší dobu neřešené problémy už možná vyústily v pořádnou krizi. Možná si manželé potřebují jeden od druhého odpočinout a ujasnit si, co od manželství chtějí. Snad se brzy najde rozumné vysvětlení a nebudeme svědky dalšího velkého rozvodu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama