Taťána Kuchařová: Neví, jak se jmenuje

Nemůže si přijít na jméno. To by se s trochou nadsázky dalo říct o blond modelce Taťáně Kuchařové, která si už delší dobu neví rady se svým příjmením a vyvádí s ním, jak se říká, psí kusy.

Poté, co se provdala za herce Ondřeje Brzobohatého (35), si začala říkat Taťána Gregor Kuchařová. Zní to velice nelogicky, je proto třeba připomenout, že Brzobohatý si tehdy z jen těžko vysvětlitelného důvodu změnil příjmení na Gregor – po matce.

Také vás může zajímat ...

Začal mediální humbuk, lidé si ťukali na čela a nechápali, k čemu je to dobré. Svérázná dvojka se za čas odhodlala k další změně, údajně má teď hudebník v dokladech uvedeno Ondřej Gregor Brzobohatý a jeho plavovlasá manželka se nejnověji jmenuje Taťána Gregor Brzobohatá.

Problém ovšem tkví v tom, že tohle ne každý ví, a tak se modelka i hudebník rozčilují, že se jim v novinách komolí jména. To ale opravdu není divu, vzhledem k cirkusu, který kolem svých jmen a příjmení tak svědomitě připravili.

Mají-li ti dva pocit, že na sebe musí permanentně upozorňovat, aby se na ně nezapomnělo, poněkud se mýlí. Po skandálu, který celému národu předvedli Ondřejova matka Hana Gregorová (66) a její přítel Pavel Koptík (33), na tuto zajímavou rodinu zapomene jen málokdo.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...