Tatiana Kuchařová: Peklo kvůli tchyni!

Mohli by si užívat své lásky a pohodového vztahu. Místo toho se Tatiana Kuchařová (30) s Ondřejem Brzobohatým (35) dohadují kvůli rodinným sporům. Čas snad už dostatečně prověřil, že tihle dva k sobě pasují jako dokonalá skládačka.

I když se objevily drobné neshody, každý mráček zase rychle odplul a oni spolu kráčí ruku v ruce dál. Nyní ale dvojice stojí před problémem, který by je mohl úplně rozklížit. Za vším jsou pošramocené vztahy s matkou Ondřeje Brzobohatého, vdovou po Radoslavu Brzobohatém (+79), herečkou Hanou Gregorovou (65).

Také vás může zajímat ...

Ondřej jí nemůže odpustit, že se dala znovu dohromady s o třicet dva let mladším exmilencem Ondřejem Koptíkem (33), který ji zostudil před celým národem. Mladík se neštítil ani takových pomluv, že je Gregorová špindíra a intrikářka.

Přesto herečka se svým zajíčkem zase zamilovaně cvrdliká. Kvůli tomu Brzobohatý mámu doslova odstřihnul ze života. A napjatá atmosféra se odráží i do vztahu s Tatianou. Doneslo se k nám, že se kvůli vyhroceným vztahům dost často hádají.

Tatiana by si prý přála fungující rodinu a takový tvrdý přístup Ondřeje se jí nelíbí. Nevyostří se situace nakonec natolik, že se vztah propadne do totální krize? Že svou mámu vezme Ondřej na milost, to zatím nevypadá.

Možná by ledy roztály, kdyby dvojice přivedla na svět potomka. Třeba by to příbuzenstvo opět semklo. Jenomže tomu zatím situace moc nenahrává. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...